index copernicus
+38 (03849) 2-70-64

Левицький В.Е. - Методичні апекти формування основних рухових якостей на уроках фізичної культури в дітей з порушеннями розумового розвитку молодшого шкільного віку

12.07.2019

Відомості про автора: Левицький Вадим Едуардович – кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри логопедії та спеціальних  методик факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського Національного університету  імені Івана Огієнка (Україна). У колі наукових інтересів питання спеціальних методик роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку. 

Недостатня розробленість проблеми формування рухових якостей на уроках фізичної культури в дітей з порушеннями розумового розвитку у теорії та практиці роботи спеціальних шкіл (класів) зумовили вибір теми дослідження. Стаття містить обґрунтування методичних засад включення процесу формування рухових якостей у різні частини уроку з фізичної культури для дітей з порушеннями розумового розвитку молодшого шкільного віку. 

Ключові слова: урок, фізична культура, рухові якості, діти з порушеннями розумового розвитку, вправи, ігри, молодший шкільний вік. 

Статистика кількість переглядів725 кількість завантажень346
Ще статті цього автора